• Partneři

Partnerské stránky

Níže si můžete prohlédnout seznam partnerských webových stránek osob a projektů, které podporuji nebo kterým jsem pomáhal s webovými texty. Najdete zde mé vedlejší projekty, stránky mých přátel a kolegů, ale také zdroje vzdělávacích materiálů, kurzů a další užitečné odkazy:


Agregátor blogů a katalog osobních stránek

S příchodem nového roku 2020 jsem spustil netradiční RSS agregátor BlogList.cz, který vám denně přináší články ze spisovatelských blogů, stránek novinářů, publicistů a všech internetových psavců obecně. Obsahuje také katalog jejich osobních stránek.

Fotografické služby v Liberci a okolí

Pokud sháníte fotografa na sportovní, kulturní, firemní či soukromou akci, mohu vám doporučit AZ fotky, společný projekt mého kamaráda, fotografa a fotoreportéra Petra Zbranka a Denisy Albaniové.

Krimi, mystéria i napětí v díle Jana Hartmana

Zastavte se také chvilku na stránkách spisovatele Jana Hartmana, autora románů Boží softwareSpalovač mostů, Bohové a stvůry nebo dlouho očekávaného mysteriózního thrilleru Boží software

Expert na vrtané studny v Liberci a okolí

Jestli se v těchto nelehkých časech poohlížíte po vlastním zdroji pitné vody, rodinná firma bratrů Rozporků (Jizerské studny) zajišťuje cenově dostupné konstrukce vrtaných studní v Liberci, Jablonci nad Nisou, Semilech a okolí. 

Silný tandem stavebních historiků

Můj další kamarád a historik Jirka Chmelenský provádí stavebněhistorické průzkumy a poskytuje poradenství ke všem typům staveb. Specializuje se především na historická vodohospodářská zařízení a technické stavby. Jeho kolega Martin Šejbl vedle stavebních průzkumů nabízí i zpracování odborných článků a přednášek o stavební historii a architektuře.

Ubytování v Liberci i pražských Vinohradech

Pokud hledáte stylové ubytování v Liberci, Hotel Valdštejn*** vás určitě zaujme lidovými cenami, velkým parkovištěm i architekturou inspirovanou obdobím třicetileté války. V Praze zase vyzkoušejte jeho partnerský garni hotel Alexis*** na pomezí Vinohrad a Nuslí.

Netradiční vlastivědné vycházky Prahou 

Když je řeč o hlavním městě a turismu, Honza Furčák s projektem Stověžaté příběhy vám rád zorganizuje netradiční vycházky Prahou pro všechny věkové kategorie. Vybrat si můžete z celé řady speciálních a tematických vycházek, které zaujmou opravdu každého. 

A nakonec i něco pro pilné studenty

A mým čtěnářům z řad studentů středních škol možná usnadní přípravu studijní materiály ze serveru Studuju.cz - výpisky, referáty, čtenářský deník.