• Partneři

Partnerské stránky

Níže si můžete prohlédnout seznam partnerských webových stránek osob a projektů, které podporuji nebo kterým jsem pomáhal s webovými texty. Najdete zde mé vedlejší projekty, stránky mých přátel a kolegů, ale také zdroje vzdělávacích materiálů, kurzů a další užitečné odkazy:


S příchodem nového roku 2020 jsem spustil netradiční RSS agregátor BlogList.cz, který vám denně přináší články ze spisovatelských blogů, stránek novinářů, publicistů a všech internetových psavců obecně. Obsahuje také katalog jejich osobních stránek.

Pokud sháníte fotografa na sportovní, kulturní, firemní či soukromou akci, mohu vám doporučit AZ fotky, společný projekt mého kamaráda, fotografa a fotoreportéra Petra Zbranka a Denisy Albaniové.

Zastavte se také chvilku na stránkách kamaráda, skvělého šéfa a spisovatele Jana Hartmana, autora strhujících románů Krev ve stopách, Spalovač mostů nebo Bohové a stvůry

Další kamarád, historik Jirka Chmelenský, provádí stavebněhistorické průzkumy a poskytuje poradenství ke všem typům staveb. Specializuje se především na historická vodohospodářská zařízení a technické stavby. Martin Šejbl vedle stavebních průzkumů nabízí také zpracování odborných článků a přednášek o stavební historii a architektuře.

Hledáte-li novou práci, vzdělávací kurz, chcete začít podnikat, cestovat nebo pomáhat lidem v nouzi, na portálu Neflákám se - příležitosti pro všechny aktivní lidi najdete celou řadu užitečných rad a odkazů, kde a jak začít.

Věřím, že všichni zájemci o studium na vysoké škole uplatní informace k přijímačkám, jednotlivým VŠ, studijním programům, ale i brigádám pro studenty, které poskytuje webový portál Vysoké školy - Vejška.cz.

Studenti středních škol zase ke své přípravě rozhodně využijí studijní materiály ze serveru Studuju.cz - výpisky, referáty, čtenářský deník.

Učíte se německy a hledáte užitečné materiály k výuce jazyků? Vždy mějte při ruce obsáhlý a přehledný Souhrn německé gramatiky z dílny mladého libereckého historika Tomáše Hniličky.

Pokud hledáte kvalitní ubytování a stravování v Liberci, mohu vám vřele doporučit Hotel Valdštejn***, stylově inspirovaný obdobím třicetileté války, s přidruženou Restaurací Valdštejn, která mimo moderní gastronomie nabízí pořádání svatebních hostin, narozeninových oslav, firemních večírků a dalších společenských akcí.