• Partneři

Partnerské stránky

Níže si můžete prohlédnout seznam partnerských webových stránek osob a projektů, které podporuji nebo kterým jsem pomáhal s webovými texty. Najdete zde mé vedlejší projekty, stránky mých přátel a kolegů, ale také zdroje vzdělávacích materiálů, kurzů a další užitečné odkazy:


S příchodem nového roku 2020 jsem spustil netradiční RSS agregátor BlogList.cz, který vám denně přináší články ze spisovatelských blogů, stránek novinářů, publicistů a všech internetových psavců obecně. Obsahuje také katalog jejich osobních stránek.

Pokud sháníte fotografa na sportovní, kulturní, firemní či soukromou akci, mohu vám doporučit AZ fotky, společný projekt mého kamaráda, fotografa a fotoreportéra Petra Zbranka a Denisy Albaniové.

Zastavte se také chvilku na stránkách spisovatele Jana Hartmana, autora strhujících románů Boží softwareSpalovač mostů nebo Bohové a stvůry

Historik Jirka Chmelenský, provádí stavebněhistorické průzkumy a poskytuje poradenství ke všem typům staveb. Specializuje se především na historická vodohospodářská zařízení a technické stavby. Jeho kolega Martin Šejbl vedle stavebních průzkumů nabízí i zpracování odborných článků a přednášek o stavební historii a architektuře.

Pokud hledáte stylové ubytování v Liberci, Hotel Valdštejn*** vás určitě zaujme lidovými cenami, velký parkovištěm i architekturou inspirovanou obdobím třicetileté války. V Praze také vyzkoušejte jeho partnerský garni hotel Alexis*** na pomezí Vinohrad a Nuslí. 

Když je řeč o hlavním městě a turismu, Honza Furčák s projektem Stověžaté příběhy organizuje netradiční vycházky Prahou pro všechny věkové kategorie, Vybrat si můžete z celé řady speciálních a tematických vycházek, které zaujmou opravdu každého. 

A studentům středních škol rozhodně usnadní přípravu studijní materiály ze serveru Studuju.cz - výpisky, referáty, čtenářský deník.