• Nejlepší dvojsmysly a perly v titulcích českých médií

Nejlepší dvojsmysly a perly v titulcích českých médií #5

Nejlepší perly a dvojsmysly v titulcích českých médií #5

Koronavirus a panika, kam se podíváš. Ani v této pohnuté době si však naše mediální hvězdy neodpustily řadu roztomilých omylů a připravily nám takřka prvotřídní výběr perel a dvojsmyslů v titulcích. Přináším vám ty nejlepší z přelomu loňského a letošního roku.

Nejlepší dvojsmysly a perly v titulcích českých médií #4

Nejlepší perly a dvojsmysly v titulcích českých médií #4

Čtvrtý díl výběru nejlepších titulkových dvojsmyslů a perel se ponese tradičně v duchu černé kroniky, ale i veselých fantasmagorií našich novinářů. Zažijeme v něm astrální projekci a potkáme oživlé vlaky i běsnícího retrívra s nožem v tlapách.

Nejlepší dvojsmysly a perly v titulcích českých médií #3

Nejlepší perly a dvojsmysly v titulcích českých médií #3

Na sklonku pověstné okurkové sezóny vám přináším třetí díl nejlepších dvojsmyslů a perel v titulcích českých médií. Mimo jiné v něm poodhalíme kódový jazyk kmene Lidovkářůa pronikneme virtuální realitou do světa luštěnin.

Nejlepší dvojsmysly a perly v titulcích českých médií #2

Nejlepší perly a dvojsmysly v titulcích českých médií #2

Přináším vám další várku dvojsmyslných a stylisticky nezvládnutých titulků českých médií. Ke slovu se tentokrát dostanou i opravdové špičky v oboru – nejčtenější deník Blesk nebo aktuální dvojka mezi českými rádii, Frekvence 1.

Nejlepší dvojsmysly a perly v titulcích českých médií #1

Největší perly a dvojsmysly v titulcích českých médií #1

Každý z nás někdy nemá svůj den a ani novináři nejsou výjimkou. Jejich chvilkové zatmění mysli ale dokáže vytvořit ze sebevíc depresivního titulku povedenou stylistickou hříčku. Podívejte se na první várku nejlepších dvojsmyslů a perel v headlinech českých médií.