Oblíbená dvojice seriálů, ve kterých komentuji úroveň češtiny na internetu a sociálních sítích – „Češtinářské peklo“ a „Nejhorší hrubky na internetech a sociálních sítích“
Už i Daniel Landa a další filosoficko-nazi-rockové legendy to dávno pochopily. Ani těm nejzarytějším odpůrcům roušek nechybí manifesty vykoupené krví blanických rytířů, nýbrž obyčejný dialog.
Druhým dílem dnes pokročíme také s výběrem nejhorších hrubek, kterých se denně dopouštějí uživatelé internetu a sociálních sítí. Mimo jiné v něm navštívíme zemi Goralů, slosujeme loterii šťastných rodů a povíme si, jak to mají lesbičky s právem na češtinářské sebeurčení.
Držte si klobouky, startujeme první výběr nejhorších hrubek a pravopisných chyb, kterých se dopouštějí uživatelé internetu a sociálních sítí. V premiérové epizodě nebude chybět legendární sloveso vydět ani nadpozemský búch všemohúcí.
Říjnové volby se nezadržitelně blíží, atmosféra houstne a na sociálních sítích narůstá aktivita politických stran a jejich voličů. Podívejte se na výběr pravopisných perel z facebookových stránek našich ochránců demokracie.
Po delší odmlce vám přináším další várku hrubek a jazykových zhovadilostí našich online diskutérů. Dnešní díl jsem se rozhodl věnovat čtenářům oblíbeného bulvárního serveru Extra.cz, kteří mezi elitou Češtinářského pekla rozhodně nesmějí chybět.
Ve druhém díle Češtinářského pekla se nejprve zaměříme na sportovní fanoušky a hospodské armádní experty. Nebudou chybět ani komentáře k mesiášskému výletu Miloslava Ransdorfa do švýcarské banky.
Premiérový díl Češtinářského pekla nám ukáže, že nejen odpůrci islámu bývají často rozumu mdlého. Svých pár vteřin slávy si v posledních týdnech užili i kritici ministra financí a eurového miliardáře Andreje Babiše.
Ještě než spatří světlo světa první díl mého nového sarkastického seriálu Češtinářské peklo, rád bych vám představil jeho pravidla a důvody, proč jsem se rozhodl s ním začít.