01-martin-ulbrich-kurz-cestiny-pro-nemce-colloquia-ustensia.jpg02-martin-ulbrich-kurz-zurnalistiky-pro-mladez-bilina.jpg03-martin-ulbrich-prezentace-projektu-literatura-v-krusnych-horach.jpg04-martin-ulbrich-kurz-zurnalistiky-pro-mladez-bilina.jpg

Ze studentské rubriky TOPZINE.cz vzniká samostatný StudentMag.cz

Ze studentské rubriky TOPZINE.cz vzniká samostatný StudentMag.cz

Rubrika Vzdělání a kariéra internetového magazínu Topzine.cz přechází v samostatný magazín pro studenty – StudentMag.cz. Dostane tak stejný samostatný prostor, kterým disponují další přidružené magazíny jako FANZINE nebo GAMEZINE. 

Rozhodlo o tom vedení redakce TOPZINE.cz v rámci úvah o lednových změnách. 

Osamostatnění rubriky vnímám jako pozitivní krok, který by měl do budoucna jasně vyfiltrovat novou cílovou skupinu magazínu, jež se bude zajímat prioritně o zpravodajství a publicistiku z oblasti školství, vzdělání, studentského života a kariéry.

Každý nově vznikající projekt si však musí nejprve tuto čtenářskou základnu získat a zároveň se svému novému obecenstvu dostat do povědomí.

Proto Vás tímto prosím, pokud Vás můj obsah a obsah zmiňované rubriky zajímá, abyste jednak navštívili stránky nově se rozvíjejícího magazínu, a jednak jej také podpořili na sociálních sítích Facebook a Twitter kliknutím na To se mi líbí, respektive Sledovat. Vše potřebné naleznete hned pod tímto textem.

Děkuji Vám.Líbí se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

Mohlo by vás také zajímat:

„Ostravští studenti budou mít vlastní pivo. Chtějí povzbudit svůj mozek“ (StudentMag.cz)

Studenti Ostravské univerzity se za pár dní dočkají vlastního piva s názvem IQač. Nechtějí se jím však opíjet, ale utužit kolektiv a posílit svou mozkovou činnost.

„Studenti soutěží o nejlepší projekt z evropských fondů. Ceny si odnese každý“ (StudentMag.cz)

Ještě necelý měsíc mohou studenti a učitelé středních škol posílat své návrhy do celostátní soutěže Navrhni projekt. Vyzkouší si v ní připravit vlastní projekt z evropských peněz.

„Student upozornil na chybu v nastavení soukromí. Facebook mu zrušil stáž“ (StudentMag.cz)

Společnost Facebook zrušila prázdninovou stáž studentovi Harvardské univerzity Aranu Khannovi, který upozornil na chybu v zabezpečení chatovací aplikace Messenger. Podle Facebooku porušil etické standardy stážisty.

Přidat komentář


Copyright © 2010-2018 Martin Ulbrich - publicista, copywriter, korektor češtiny. Všechna práva vyhrazena
Grafický návrh stránek je dílem a4joomla, náhledové obrázky pochází z vlastního archivu autora a databází FreeImages, Pixabay a CanStockPhoto.