01-martin-ulbrich-kurz-cestiny-pro-nemce-colloquia-ustensia.jpg02-martin-ulbrich-kurz-zurnalistiky-pro-mladez-bilina.jpg03-martin-ulbrich-prezentace-projektu-literatura-v-krusnych-horach.jpg04-martin-ulbrich-kurz-zurnalistiky-pro-mladez-bilina.jpg

Ze studentské rubriky TOPZINE.cz vzniká samostatný StudentMag.cz

Ze studentské rubriky TOPZINE.cz vzniká samostatný StudentMag.cz

Rubrika Vzdělání a kariéra internetového magazínu Topzine.cz přechází v samostatný magazín pro studenty – StudentMag.cz. Dostane tak stejný samostatný prostor, kterým disponují další přidružené magazíny jako FANZINE nebo GAMEZINE. 

Rozhodlo o tom vedení redakce TOPZINE.cz v rámci úvah o lednových změnách. 

Osamostatnění rubriky vnímám jako pozitivní krok, který by měl do budoucna jasně vyfiltrovat novou cílovou skupinu magazínu, jež se bude zajímat prioritně o zpravodajství a publicistiku z oblasti školství, vzdělání, studentského života a kariéry.

Každý nově vznikající projekt si však musí nejprve tuto čtenářskou základnu získat a zároveň se svému novému obecenstvu dostat do povědomí.

Proto Vás tímto prosím, pokud Vás můj obsah a obsah zmiňované rubriky zajímá, abyste jednak navštívili stránky nově se rozvíjejícího magazínu, a jednak jej také podpořili na sociálních sítích Facebook a Twitter kliknutím na To se mi líbí, respektive Sledovat. Vše potřebné naleznete hned pod tímto textem.

Děkuji Vám.Líbí se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

Přidat komentář


Copyright © 2010-2015 Martin Ulbrich - publicista, copywriter, korektor češtiny. Všechna práva vyhrazena
Grafický návrh stránek je dílem a4joomla, náhledové obrázky pochází z vlastního archivu autora a databází FreeImages, Pixabay a CanStockPhoto.

Související články: