01-martin-ulbrich-kurz-zurnalistiky-pro-mladez-bilina.jpg02-martin-ulbrich-kurz-cestiny-pro-nemce-colloquia-ustensia.jpg03-martin-ulbrich-kurz-zurnalistiky-pro-mladez-bilina.jpg04-martin-ulbrich-prezentace-projektu-literatura-v-krusnych-horach.jpg

Ze studentské rubriky TOPZINE.cz vzniká samostatný StudentMag.cz

Ze studentské rubriky TOPZINE.cz vzniká samostatný StudentMag.cz

Rubrika Vzdělání a kariéra internetového magazínu Topzine.cz přechází v samostatný magazín pro studenty - StudentMag.cz. Dostane tak stejný samostatný prostor, kterým disponují další přidružené magazíny jako FANZINE.cz nebo GAMEZINE.cz. 

Rozhodlo o tom vedení redakce TOPZINE.cz v rámci úvah o lednových změnách. 

Osamostatnění rubriky vnímám sám jako pozitivní krok, který by měl do budoucna jasně vyfiltrovat novou cílovou skupinu magazínu, jež se bude zajímat prioritně o hodnotný obsah z oblasti školství, vzdělání, studentského života i kariéry (a s tímto cílem také stránky navštíví) a nebude jej vnímat jen jako náhodné čtení navíc.

Každý nový, či nově vznikající, projekt si však musí nejprve tuto čtenářskou základnu získat a zároveň se dotyčnému obecenstvu dostat do povědomí.

Proto Vás tímto prosím, pokud Vás můj obsah a obsah zmiňované rubriky dlouhodobě zajímá, abyste jednak navštívili stránky nově se rozvíjejícího magazínu, a jednak jej také podpořili na sociálních sítích Facebook a Twitter kliknutím na „To se mi líbí“, respektive „Sledovat“. Vše potřebné naleznete hned pod tímto textem.

Děkuji Vám.


Líbí se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

Přidat komentář


Copyright © 2010-2015 Martin Ulbrich - publicista, copywriter, korektor češtiny. Všechna práva vyhrazena
Grafický návrh stránek je dílem a4joomla, náhledové obrázky pochází z vlastního archivu autora a databází FreeImages, Pixabay a CanStockPhoto.

Související články: