01-martin-ulbrich-kurz-cestiny-pro-nemce-colloquia-ustensia.jpg02-martin-ulbrich-kurz-zurnalistiky-pro-mladez-bilina.jpg03-martin-ulbrich-prezentace-projektu-literatura-v-krusnych-horach.jpg04-martin-ulbrich-kurz-zurnalistiky-pro-mladez-bilina.jpg

„Za vrchol dějin považují Češi vládu Karla IV. Oceňují i pád komunismu“ (StudentMag.cz)

Za vrchol dějin považují Češi vládu Karla IV. Oceňují i pád komunismu

Bezmála dvě pětiny Čechů považují za nejvýznamnější etapu historie období vlády Karla IV. V novodobých dějinách si nejvíce cení sametové revoluce a následného pádu komunistického režimu. 

 

 

Článek v internetovém magazínu StudentMag.cz, publikovaný 28. 11. 2013


Líbí se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

Mohlo by vás také zajímat:

„Češi nejméně důvěřují ostatním lidem. Na vině může být nízká vzdělanost“ (StudentMag.cz)

Drtivá většina Čechů důvěřuje pouze pár lidem z nejbližšího okolí. Obávají se, že je ostatní budou využívat. Podle odborníků za nedostatek důvěry mohou společenské rozdíly a nízká úroveň vzdělanosti.

„Učitelé jsou pozadu v používání technologií, potvrdil britský průzkum“ (StudentMag.cz)

Bezmála dvě třetiny britských teenagerů by si přály učitele s lepšími technologickými dovednostmi. Drtivá většina z nich je navíc pokročilejší v používání technologií než jejich vyučující.

„V USA zpestří žákům dějepis výuková hra. Obsáhne 4 000 let civilizace“ (StudentMag.cz)

Dvojice amerických učitelů připravuje herní simulaci pro výuku dějepisu na středních školách. Ve hře Historia, s jejímž uvedením se počítá na podzim roku 2014, prožijí žáci 21 historických období z pohledu světových vlád.  

Přidat komentář


Copyright © 2010-2018 Martin Ulbrich - publicista, copywriter, korektor češtiny. Všechna práva vyhrazena
Grafický návrh stránek je dílem a4joomla, náhledové obrázky pochází z vlastního archivu autora a databází FreeImages, Pixabay a CanStockPhoto.