01-martin-ulbrich-kurz-cestiny-pro-nemce-colloquia-ustensia.jpg02-martin-ulbrich-kurz-zurnalistiky-pro-mladez-bilina.jpg03-martin-ulbrich-prezentace-projektu-literatura-v-krusnych-horach.jpg04-martin-ulbrich-kurz-zurnalistiky-pro-mladez-bilina.jpg

„Student upozornil na chybu v nastavení soukromí. Facebook mu zrušil stáž“ (StudentMag.cz)

Student upozornil na chybu v nastavení soukromí. Facebook mu zrušil stáž

Společnost Facebook zrušila prázdninovou stáž studentovi Harvardské univerzity Aranu Khannovi, který upozornil na chybu v zabezpečení chatovací aplikace Messenger. Podle Facebooku porušil etické standardy stážisty.

 

 

Článek v internetovém magazínu StudentMag.cz, publikovaný 17. 8. 2015


Líbí se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

Mohlo by vás také zajímat:

Jak zjistit, kdo sdílí vaše příspěvky na Facebooku? Budoucností může být Social Peek

Vytvořili jste virální článek nebo video a chcete zjistit, kdo jej sdílel na sociální sítí Facebook? Něco podobného vám umožní izraelský server Social-Peek.com. Jeho praktické využití je však zatím v nedohlednu.

„Ostravští studenti budou mít vlastní pivo. Chtějí povzbudit svůj mozek“ (StudentMag.cz)

Studenti Ostravské univerzity se za pár dní dočkají vlastního piva s názvem IQač. Nechtějí se jím však opíjet, ale utužit kolektiv a posílit svou mozkovou činnost.

„Studenti soutěží o nejlepší projekt z evropských fondů. Ceny si odnese každý“ (StudentMag.cz)

Ještě necelý měsíc mohou studenti a učitelé středních škol posílat své návrhy do celostátní soutěže Navrhni projekt. Vyzkouší si v ní připravit vlastní projekt z evropských peněz.

Přidat komentář


Copyright © 2010-2018 Martin Ulbrich - publicista, copywriter, korektor češtiny. Všechna práva vyhrazena
Grafický návrh stránek je dílem a4joomla, náhledové obrázky pochází z vlastního archivu autora a databází FreeImages, Pixabay a CanStockPhoto.