01-martin-ulbrich-kurz-cestiny-pro-nemce-colloquia-ustensia.jpg02-martin-ulbrich-kurz-zurnalistiky-pro-mladez-bilina.jpg03-martin-ulbrich-prezentace-projektu-literatura-v-krusnych-horach.jpg04-martin-ulbrich-kurz-zurnalistiky-pro-mladez-bilina.jpg

„Školní jídelny se nezmění. Zasáhnout by museli rodiče, tvrdí EDUin“ (StudentMag.cz)

Školní jídelny se nezmění. Zasáhnout by museli rodiče, tvrdí EDUin

Školní stravování v ČR pravděpodobně žádná pozitivní změna nečeká. Podle odborníků by hlavní podnět musel přijít od rodičů, kteří kritizují velké zastoupení masa, mléčných výrobků a polotovarů v jídelnách. 

 

 

Článek v internetovém magazínu StudentMag.cz, publikovaný 8. 5. 2014


Líbí se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

Mohlo by vás také zajímat:

„Ministerstvo školství opět chybně účtuje. Nesouhlasí 90 milionů korun“ (StudentMag.cz)

Nejvyšší kontrolní úřad (NKÚ) našel při kontrole loňského hospodaření v resortu školství chyby v hodnotě 90 milionů korun. Podle pracovníků úřadu se ale jedná o zanedbatelný přehmat. 

„Zápisné se možná opět odloží. Vláda jej nestihne prosadit“ (StudentMag.cz)

Na přípravu a následné prosazení návrhu zápisného na vysokých školách není dostatek času, zní z vlády. Ve hře jsou i teorie o politickém taktizování před volbami. 

„Ředitel SCIO Šteffl: Jednotná maturitní zkouška má být jen minimální laťkou“ (Topzine.cz)

Ondřej Šteffl, ředitel testovací společnosti SCIO, se souhlasně vyjádřil k navrácení jedné společné úrovně maturity. Zkouška nemá podle něj být ničím víc než nutným minimem.

Přidat komentář


Copyright © 2010-2018 Martin Ulbrich - publicista, copywriter, korektor češtiny. Všechna práva vyhrazena
Grafický návrh stránek je dílem a4joomla, náhledové obrázky pochází z vlastního archivu autora a databází FreeImages, Pixabay a CanStockPhoto.