01-martin-ulbrich-kurz-cestiny-pro-nemce-colloquia-ustensia.jpg02-martin-ulbrich-kurz-zurnalistiky-pro-mladez-bilina.jpg03-martin-ulbrich-prezentace-projektu-literatura-v-krusnych-horach.jpg04-martin-ulbrich-kurz-zurnalistiky-pro-mladez-bilina.jpg

„Rozdíl mezi veřejnou a soukromou VŠ: Peníze i předsudky zaměstnavatelů“ (Topzine.cz)

Rozdíl mezi veřejnou a soukromou VŠ: Peníze i předsudky zaměstnavatelů

Při nepřijetí na veřejnou vysokou školu je tu stále možnost získat titul na škole soukromé. Na jedné straně však velká část uchazečů na takové řešení nemá peníze, na druhé straně není kvalita soukromého vzdělání v ČR vůbec jednoznačná. Absolventi navíc často bojují s předsudky zaměstnavatelů i veřejnosti. 

 

Článek v internetovém magazínu Topzine.cz, publikovaný 4. 12. 2012


Líbí se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

Mohlo by vás také zajímat:

„Čínská univerzita prodává studenty v aukci. Nabízí je tak zaměstnavatelům“ (StudentMag.cz)

Univerzita v čínském Kunmingu spustila elektronický obchod, v němž prodává vlastní absolventy budoucím zaměstnavatelům. Prezident školy se tak rozhodl reagovat na údajně tvrdé podmínky, které letos panují na trhu práce.

„Comenius ocenil nejlepší české firmy. V TOP 100 jsou i dvě vysoké školy“ (StudentMag.cz)

Letošnímu ročníku soutěže Českých 100 nejlepších opět kralovala společnost ŠKODA AUTO, následovaná Agrofertem Andreje Babiše. Z umístění v první stovce se mohou radovat také dvě vysoké školy.

„Jak přejít z prezenčního studia na kombinované? Nepropásněte termín“ (StudentMag.cz)

Dostali jste lákavou nabídku a chcete při studiu pracovat na plný úvazek? Nebo ani nemáte na výběr? Poradíme vám, jak přestoupit z prezenční formy studia na kombinovanou.

Přidat komentář


Copyright © 2010-2018 Martin Ulbrich - publicista, copywriter, korektor češtiny. Všechna práva vyhrazena
Grafický návrh stránek je dílem a4joomla, náhledové obrázky pochází z vlastního archivu autora a databází FreeImages, Pixabay a CanStockPhoto.