01-martin-ulbrich-kurz-cestiny-pro-nemce-colloquia-ustensia.jpg02-martin-ulbrich-kurz-zurnalistiky-pro-mladez-bilina.jpg03-martin-ulbrich-prezentace-projektu-literatura-v-krusnych-horach.jpg04-martin-ulbrich-kurz-zurnalistiky-pro-mladez-bilina.jpg

„Piráti vyhráli studentské volby a viní ČT z cenzury. Školy varují před extrémisty“ (Topzine.cz)

Piráti vyhráli studentské volby a viní ČT z cenzury. Školy varují před extrémisty

Víc než pětina z takřka 22 tisíc zúčastněných studentů by v krajských volbách zvolila Českou pirátskou stranu, na druhém místě skončila TOP 09 a Starostové. Zveřejnění výsledků provázely stížnosti Pirátů i varování škol a organizátorů před sílícím vlivem extrémistů. 

  

Článek v internetovém magazínu Topzine.cz, publikovaný 7. 10. 2012


Líbí se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

Mohlo by vás také zajímat:

Irie Révoltés – Antifaschist – český překlad písně

Přestože album Mouvement Mondial šťastných vzbouřenců Irie Révoltés vyšlo již před osmi lety, na českých textařských serverech zatím nikdo nenašel odvahu či vůli zveřejnit překlad písně Antifaschist. I v zájmu procvičení vlastní němč

„Ostravští studenti budou mít vlastní pivo. Chtějí povzbudit svůj mozek“ (StudentMag.cz)

Studenti Ostravské univerzity se za pár dní dočkají vlastního piva s názvem IQač. Nechtějí se jím však opíjet, ale utužit kolektiv a posílit svou mozkovou činnost.

„Studenti soutěží o nejlepší projekt z evropských fondů. Ceny si odnese každý“ (StudentMag.cz)

Ještě necelý měsíc mohou studenti a učitelé středních škol posílat své návrhy do celostátní soutěže Navrhni projekt. Vyzkouší si v ní připravit vlastní projekt z evropských peněz.

Přidat komentář


Copyright © 2010-2018 Martin Ulbrich - publicista, copywriter, korektor češtiny. Všechna práva vyhrazena
Grafický návrh stránek je dílem a4joomla, náhledové obrázky pochází z vlastního archivu autora a databází FreeImages, Pixabay a CanStockPhoto.