01-martin-ulbrich-kurz-cestiny-pro-nemce-colloquia-ustensia.jpg02-martin-ulbrich-kurz-zurnalistiky-pro-mladez-bilina.jpg03-martin-ulbrich-prezentace-projektu-literatura-v-krusnych-horach.jpg04-martin-ulbrich-kurz-zurnalistiky-pro-mladez-bilina.jpg

„Ministerstvo školství opět chybně účtuje. Nesouhlasí 90 milionů korun“ (StudentMag.cz)

Ministerstvo školství opět chybně účtuje. Nesouhlasí 90 milionů korun

Nejvyšší kontrolní úřad (NKÚ) našel při kontrole loňského hospodaření v resortu školství chyby v hodnotě 90 milionů korun. Podle pracovníků úřadu se ale jedná o zanedbatelný přehmat. 

 

 

Článek v internetovém magazínu StudentMag.cz, publikovaný 6. 9. 2013


Líbí se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

Mohlo by vás také zajímat:

„Technické obory ekonomiku nespasí, říká nositel Nobelovy ceny Phelps“ (StudentMag.cz)

Americký profesor ekonomie a nositel Nobelovy ceny Edmund S. Phelps odmítá, že by větší počet absolventů technických oborů měl zlepšit hospodářskou situaci států. Ekonomiky podle něj potřebují hlavně inovativní a tvořivé lidi.

„ZČU vévodí univerzitám v ekonomickém zapojení, ukázal nový žebříček EU“ (StudentMag.cz)

Nový žebříček vysokých škol U-Multirank, financovaný Evropskou unií, hodnotí Západočeskou univerzitu jako sedmou nejlepší na světě z pohledu ekonomického zapojení. Ve vědě a výzkumu české školy tradičně zaostávají. 

„Školní jídelny se nezmění. Zasáhnout by museli rodiče, tvrdí EDUin“ (StudentMag.cz)

Školní stravování v ČR pravděpodobně žádná pozitivní změna nečeká. Podle odborníků by hlavní podnět musel přijít od rodičů, kteří kritizují velké zastoupení masa, mléčných výrobků a polotovarů v jídelnách. 

Přidat komentář


Copyright © 2010-2018 Martin Ulbrich - publicista, copywriter, korektor češtiny. Všechna práva vyhrazena
Grafický návrh stránek je dílem a4joomla, náhledové obrázky pochází z vlastního archivu autora a databází FreeImages, Pixabay a CanStockPhoto.