01-martin-ulbrich-kurz-cestiny-pro-nemce-colloquia-ustensia.jpg02-martin-ulbrich-kurz-zurnalistiky-pro-mladez-bilina.jpg03-martin-ulbrich-prezentace-projektu-literatura-v-krusnych-horach.jpg04-martin-ulbrich-kurz-zurnalistiky-pro-mladez-bilina.jpg

„Češi využívají další vzdělávání častěji, než je evropský průměr. Chtějí lepší práci“ (Topzine.cz)

Češi využívají další vzdělávání častěji, než je evropský průměr

Víc než desetina dospělých občanů ČR v loňském roce využila programů dalšího vzdělávání, čímž převýšila o necelá 3 procenta průměr Evropské unie. Jejich největší motivací je lepší uplatnění na trhu práce. 

 

 

Článek v internetovém magazínu Topzine.cz, publikovaný 16. 7. 2012


Líbí se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

Mohlo by vás také zajímat:

„Studenti soutěží o nejlepší projekt z evropských fondů. Ceny si odnese každý“ (StudentMag.cz)

Ještě necelý měsíc mohou studenti a učitelé středních škol posílat své návrhy do celostátní soutěže Navrhni projekt. Vyzkouší si v ní připravit vlastní projekt z evropských peněz.

„ZČU vévodí univerzitám v ekonomickém zapojení, ukázal nový žebříček EU“ (StudentMag.cz)

Nový žebříček vysokých škol U-Multirank, financovaný Evropskou unií, hodnotí Západočeskou univerzitu jako sedmou nejlepší na světě z pohledu ekonomického zapojení. Ve vědě a výzkumu české školy tradičně zaostávají. 

„Školní jídelny se nezmění. Zasáhnout by museli rodiče, tvrdí EDUin“ (StudentMag.cz)

Školní stravování v ČR pravděpodobně žádná pozitivní změna nečeká. Podle odborníků by hlavní podnět musel přijít od rodičů, kteří kritizují velké zastoupení masa, mléčných výrobků a polotovarů v jídelnách. 

Přidat komentář


Copyright © 2010-2018 Martin Ulbrich - publicista, copywriter, korektor češtiny. Všechna práva vyhrazena
Grafický návrh stránek je dílem a4joomla, náhledové obrázky pochází z vlastního archivu autora a databází FreeImages, Pixabay a CanStockPhoto.