01-martin-ulbrich-kurz-cestiny-pro-nemce-colloquia-ustensia.jpg02-martin-ulbrich-kurz-zurnalistiky-pro-mladez-bilina.jpg03-martin-ulbrich-prezentace-projektu-literatura-v-krusnych-horach.jpg04-martin-ulbrich-kurz-zurnalistiky-pro-mladez-bilina.jpg

„Češi nejméně důvěřují ostatním lidem. Na vině může být nízká vzdělanost“ (StudentMag.cz)

Češi nejméně důvěřují ostatním lidem. Na vině může být nízká vzdělanost

Drtivá většina Čechů důvěřuje pouze pár lidem z nejbližšího okolí. Obávají se, že je ostatní budou využívat. Podle odborníků za nedostatek důvěry mohou společenské rozdíly a nízká úroveň vzdělanosti.

 

 

Článek v internetovém magazínu StudentMag.cz, publikovaný 24. 6. 2015


Líbí se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

Mohlo by vás také zajímat:

„Učitelé jsou pozadu v používání technologií, potvrdil britský průzkum“ (StudentMag.cz)

Bezmála dvě třetiny britských teenagerů by si přály učitele s lepšími technologickými dovednostmi. Drtivá většina z nich je navíc pokročilejší v používání technologií než jejich vyučující.

„Za vrchol dějin považují Češi vládu Karla IV. Oceňují i pád komunismu“ (StudentMag.cz)

Bezmála dvě pětiny Čechů považují za nejvýznamnější etapu historie období vlády Karla IV. V novodobých dějinách si nejvíce cení sametové revoluce a následného pádu komunistického režimu. 

„Učilištím věří jen polovina Čechů, vedou základní školy a gymnázia“ (StudentMag.cz)

Jen 53 procent občanů ČR považuje odborná učiliště za kvalitní vzdělávací instituce. Nejlepší hodnocení obdrželo základní a gymnaziální vzdělávání, důvěra ve vysoké školy klesá. 

Přidat komentář


Copyright © 2010-2018 Martin Ulbrich - publicista, copywriter, korektor češtiny. Všechna práva vyhrazena
Grafický návrh stránek je dílem a4joomla, náhledové obrázky pochází z vlastního archivu autora a databází FreeImages, Pixabay a CanStockPhoto.