01-martin-ulbrich-kurz-cestiny-pro-nemce-colloquia-ustensia.jpg02-martin-ulbrich-kurz-zurnalistiky-pro-mladez-bilina.jpg03-martin-ulbrich-prezentace-projektu-literatura-v-krusnych-horach.jpg04-martin-ulbrich-kurz-zurnalistiky-pro-mladez-bilina.jpg

„10 nejčastějších chyb v životopise, kterými odradíte personalisty“ (StudentMag.cz)

10 nejčastějších chyb v životopise, kterými odradíte personalisty

Nevhodné fotografie, vymyšlené údaje, překlepy a pravopisné chyby. To je jen zlomek nedostatků, kterými se lidé často připravují o možnost získat kvalitní zaměstnání. Podívejte se na deset nejčastějších chyb v životopisech.

 

 

Článek v internetovém magazínu StudentMag.cz, publikovaný 23. 10. 2014


Líbí se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

Mohlo by vás také zajímat:

„Čínská univerzita prodává studenty v aukci. Nabízí je tak zaměstnavatelům“ (StudentMag.cz)

Univerzita v čínském Kunmingu spustila elektronický obchod, v němž prodává vlastní absolventy budoucím zaměstnavatelům. Prezident školy se tak rozhodl reagovat na údajně tvrdé podmínky, které letos panují na trhu práce.

„Jak funguje LinkedIn? Naučte se používat největší profesionální síť“ (StudentMag.cz)

Rychle rostoucí sociální síť LinkedIn používá více než čtvrt miliardy lidí z 200 zemí světa. Poradíme vám, jak si založit profesní životopis online a vzbudit zájem zaměstnavatelů. 

„Každý pátý Američan nesnáší svou práci, dalších 50 procent ji přežívá“ (StudentMag.cz)

Většina zaměstnanců ve Spojených státech buď svou práci nenávidí, nebo ji vůbec neřeší. Jejich laxní přístup přijde z ekonomického pohledu na stovky miliard dolarů ročně. 

Přidat komentář


Copyright © 2010-2018 Martin Ulbrich - publicista, copywriter, korektor češtiny. Všechna práva vyhrazena
Grafický návrh stránek je dílem a4joomla, náhledové obrázky pochází z vlastního archivu autora a databází FreeImages, Pixabay a CanStockPhoto.