01-martin-ulbrich-kurz-zurnalistiky-pro-mladez-bilina.jpg02-martin-ulbrich-kurz-cestiny-pro-nemce-colloquia-ustensia.jpg03-martin-ulbrich-kurz-zurnalistiky-pro-mladez-bilina.jpg04-martin-ulbrich-prezentace-projektu-literatura-v-krusnych-horach.jpg

Partnerské stránky

Níže si můžete prohlédnout seznam partnerských webových stránek osob a projektů, které podporuji. Najdete zde stránky mých přátel a kolegů, ale také zdroje vzdělávacích materiálů, kurzů a další užitečné odkazy:


Pokud sháníte fotografa na sportovní, kulturní, firemní či soukromou akci, mohu vám doporučit služby mého kamaráda, fotografa a fotoreportéra Petra Zbranka

Další kamarád Jiří Chmelenský provádí stavebně-historické průzkumy a poskytuje poradenství k různým typům staveb. Specializuje se především na historická vodohospodářská zařízení a technické stavby.

Hledáte-li novou práci, vzdělávací kurz, chcete začít podnikat, cestovat nebo pomáhat lidem v nouzi, na portálu Neflákám se - příležitosti pro všechny aktivní lidi najdete celou řadu užitečných rad a odkazů, kde a jak začít.

Věřím, že všichni zájemci o studium na vysoké škole uplatní informace k přijímačkám, jednotlivým VŠ, studijním programům, ale i brigádám pro studenty, které poskytuje webový portál Vysoké školy - Vejška.cz.

Studenti středních škol zase ke své přípravě rozhodně využijí studijní materiály ze serveru Studuju.cz - výpisky, referáty, čtenářský deník

Učíte se německy a hledáte užitečné materiály k výuce jazyků? Vždy mějte při ruce obsáhlý a přehledný Souhrn německé gramatiky z dílny mladého libereckého historika Tomáše Hniličky.

 

Copyright © 2010-2015 Martin Ulbrich - publicista, copywriter, korektor češtiny. Všechna práva vyhrazena
Grafický návrh stránek je dílem a4joomla, náhledové obrázky pochází z vlastního archivu autora a databází FreeImages, Pixabay a CanStockPhoto.