01-martin-ulbrich-kurz-cestiny-pro-nemce-colloquia-ustensia.jpg02-martin-ulbrich-kurz-zurnalistiky-pro-mladez-bilina.jpg03-martin-ulbrich-prezentace-projektu-literatura-v-krusnych-horach.jpg04-martin-ulbrich-kurz-zurnalistiky-pro-mladez-bilina.jpg

Pagerank Update v nejbližší době jen tak nepřijde, zní z Googlu (aktualizováno)

Pagerank Update v nejbližší době jen tak nepřijde, zní z Googlu

Všichni správci webových stránek a bloggeři, kteří od února 2013 napjatě vyhlížejí další aktualizaci pageranku vyhledávače Google, si budou muset nejspíš počkat do příštího roku. 

Naznačila to komunikace mezi zakladatelem mediální společnosti AmongTech Nielsem Boschem a Mattem Cuttsem ze společnosti Google, která se odehrála 6. října na sociální síti Twitter. Bosch položil otázku, zda dojde k přepočtu pageranku do začátku roku 2014. 

 „Byl bych překvapen, kdyby se tak stalo,“ zněla poněkud strohá odpověď Cuttse, který ve společnosti Google v současnosti působí jako vedoucí oddělení zabývajícího se webovým spamem. I z jejího podání je patrné, že největší vyhledávací služba na nadcházející update příliš spěchat nebude.

Všichni správci webových stránek tak mohou zase rozptýlit svou nedočkavost a napětí, jež iniciovaly časté názory na fórech a v SEO diskusích hlásající, že termín přepočtu Google Pageranku je na spadnutí.

Podle nich mělo k aktualizaci číselného hodnocení webových stránek dojít již na přelomu srpna a září 2013.

 

Bosch vs. Cutts - Google Pagerank Update

 

 

 

 

 

 

AKTUALIZACE: Google Pagerank Update nakonec proběhl navzdory všem předpovědím 6. prosince 2013.


Líbí se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

Přidat komentář


Copyright © 2010-2018 Martin Ulbrich - publicista, copywriter, korektor češtiny. Všechna práva vyhrazena
Grafický návrh stránek je dílem a4joomla, náhledové obrázky pochází z vlastního archivu autora a databází FreeImages, Pixabay a CanStockPhoto.