01-martin-ulbrich-kurz-cestiny-pro-nemce-colloquia-ustensia.jpg02-martin-ulbrich-kurz-zurnalistiky-pro-mladez-bilina.jpg03-martin-ulbrich-prezentace-projektu-literatura-v-krusnych-horach.jpg04-martin-ulbrich-kurz-zurnalistiky-pro-mladez-bilina.jpg

Čeština pro Qlue Custom 404 (testováno v RS Joomla 2.5)

Čeština pro Qlue Custom 404 (testováno v RS Joomla 2.5)

Správcům webových stránek pracujícím s redakčním systémem Joomla nabízím ke stažení češtinu pro komponentu Qlue Custom 404, která na webu odhaluje chyby dostupnosti (403, 404 a 500) a umožňuje vytvořit vlastní vzhled chybových stránek.

Jedná se o první ze série mých překladů pro webmastery, kteří nevládnou angličtinou ani jiným ze světových jazyků, v nichž bývají běžně dodávána rozšíření Joomly a dalších redakčních systémů.

Přestože nastavení a ovládání komponenty a pluginu Qlue Custom 404 je velmi intuitivní a jednoduché, věřím, že někteří webmasteři uvítají české pokyny pro zapsání chybových stránek do souboru .htaccess a bublinové popisky jednotlivých funkcí.  

Čeština byla vytvořena a otestována v prostředí RS Joomla 2.5, na komponentě Qlue Custom 404 ve verzi 2.5.0 (Free). V případě jakýchkoliv potíží s funkčností mě neváhejte kontaktovat

Instalace češtiny:

  1. Stáhněte si instalační soubor „cs-CZ.com_qlue404_j25.zip“ pod těmito pokyny.
  2. V horní nabídce administrace Joomly vyberte „Rozšíření“ -> „Správce rozšíření“.
  3. V sekci „Nahrát soubor s balíčkem“ najděte stažený balíček na vašem disku a klikněte na „Nahrát a Nainstalovat“.   

Líbí se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

Attachments:
Download this file (cs-CZ.com_qlue404_j25.zip)cs-CZ.com_qlue404_j25.zip[Čeština pro Qlue Custom 404, v1.0]2 kB
Přidat komentář


Copyright © 2010-2015 Martin Ulbrich - publicista, copywriter, korektor češtiny. Všechna práva vyhrazena
Grafický návrh stránek je dílem a4joomla, náhledové obrázky pochází z vlastního archivu autora a databází FreeImages, Pixabay a CanStockPhoto.

Související články: