01-martin-ulbrich-kurz-cestiny-pro-nemce-colloquia-ustensia.jpg02-martin-ulbrich-kurz-zurnalistiky-pro-mladez-bilina.jpg03-martin-ulbrich-prezentace-projektu-literatura-v-krusnych-horach.jpg04-martin-ulbrich-kurz-zurnalistiky-pro-mladez-bilina.jpg

16 zpětných odkazů ze sociálních sítí, které vám přivedou nové návštěvníky

S exkluzivitou sociálních sítí souvisí i nepřetržitý provoz na sociálních profilech a stránkách, který můžete s trochou štěstí přetavit v pravidelné návštěvníky vašich webových stránek. Poznejte 16 míst na sociálních sítích, kam se vyplatí vložit zpětný odkaz.

Číst dál »

RSS agregátory: Kam můžete aktuálně přidat zdroj svého webu?

Přestože vliv RSS agregátorů na pozice ve vyhledávačích postupně slábne, zejména začínajícím blogerům mohou stále pomoci získat zpětné odkazy a nové čtenáře. Přináším vám seznam přeživších českých RSS agregátorů, do nichž můžete přidávat zdroje i v roce 2018.

Číst dál »

Jak propojit drobečkovou navigaci Joomly s Rich Snippets?

Breadcrumbs neboli drobečková navigace je v dnešní době nedílnou součástí každého uživatelsky přívětivého webu. Podívejte se, jak zobrazit breadcrumbs vašich stránek přímo ve výsledcích vyhledávání Googlu.

Číst dál »

Jak zveřejnit v Joomle článek ve více kategoriích a proč byste to neměli dělat?

Dnes jsem se rozhodl podrobněji odpovědět na otázku, jak lze v redakčním systému Joomla přidat jeden článek do více kategorií. A současně zklamat většinu uživatelů, kteří ji pravidelně pokládají na diskusních fórech.

Číst dál »

Čeština pro plugin AllVideos (testováno v RS Joomla 2.5)

Dnes vám dávám volně k dispozici češtinu pro zásuvný modul AllVideos. S jeho pomocí můžete do svých článků v Joomle vkládat vlastní mediální soubory, ale také libovolný obsah z YouTube, Vimea, SoundCloudu a dalších online služeb.

Číst dál »

Jak zjistit, kdo sdílí vaše příspěvky na Facebooku? Budoucností může být Social Peek

Vytvořili jste virální článek nebo video a chcete zjistit, kdo jej sdílel na sociální sítí Facebook? Něco podobného vám umožní izraelský server Social-Peek.com. Jeho praktické využití je však zatím v nedohlednu.

Číst dál »

Čeština pro modul MyCloud (testováno v RS Joomla 2.5)

Dalším ze série překladů pro redakční systém Joomla, které vám dávám volně k dispozici, je čeština pro modul MyCloud. S pomocí tohoto rozšíření můžete jednoduše vytvořit takzvaný tag cloud, slovní mrak z nejpoužívanějších klíčových slov vašich článků na webu.

Číst dál »

Copyright © 2010-2018 Martin Ulbrich - publicista, copywriter, korektor češtiny. Všechna práva vyhrazena
Grafický návrh stránek je dílem a4joomla, náhledové obrázky pochází z vlastního archivu autora a databází FreeImages, Pixabay a CanStockPhoto.